Kapodaster do gitary klasycznej JEREMI DC-004/BDJ-001 – Czarny

Kapodaster do gitary klasycznej JEREMI DC-004/BDJ-001 – Czarny

19,90 

Kapodaster do gitary klasycznej JEREMI DC-004/BDJ-001 jest: 

Uniwersalny – Spełni wszystkie potrzeby, bez względu na kształt gryfu Twojej gitary. Elegancki, zwięzły i zakrzywiony kształt, dobrze pasuje do gitary klasycznej. Zbudowany z lekkiego aluminium wysokiej jakości.

Dobrze zaprojektowana gumowa podkładka – Dzięki gumowej podkładce, kapodaster nie ślizga się. Odpowiednio zaprojektowana a następnie testowana w wielu próbach gumowa podkładka może zapewnić nie tylko, że gitara i struny nie zostaną uszkodzone, ale także pozwoli uzyskać odpowiedni dźwięk. Ma zastosowanie do gitar klasycznych.

Zrównoważona siła docisku – W oparciu o doskonałą technologię zaprojektowano kapodaster ze sprężynowym naciągiem, który równomiernie wywiera nacisk na każdą strunę, zapewniając, że pozostanie ona dociśnięta wystarczająco mocno do podstrunnicy i nie będzie brzęczeć. Specjalna sprężyna stalowa o stabilnej sile umożliwia szybką zmianę między progami. Pozwala szybko i łatwo zwalniać i zmieniać położenie ręki. Znakomita konstrukcja mechanizmu, dzięki której można go używać jedną ręką i łatwo przełożyć na inne progi.

Brak zarysowań – Dobra jakościowo podkładka silikonowa ochroni Twój instrument przed uszkodzeniem. Stalowa sprężyna wywiera wystarczający nacisk na instrument. Dzięki wysokiej jakości poduszki silikonowej struny są mocno dociśnięte do progów.

Wysoka jakość – Pozostaje w zgodzie z doskonałą intonacją we wszystkich progach. Wysokiej jakości sprężynowy mechanizm otwierania i zamykania kapodastra zapewnia wytrzymałość i odporność na zmęczenie materiału.

Stan magazynowy: 3 szt.

UWAGA! Aktualnie nie ma możliwości zakupu w sklepie. Sklep na razie nie działa. Nasze gitary dla dzieci są dostępne na stronie Gitary.JakZagrac.pl

Opis

Specyfikacja:
  • Kolor: Czarny
  • Wysokość [mm]: 93
  • Długość [mm]: 142
  • Szerokość [mm]: 12
  • Materiał: Stal
  • Waga netto [kg]: 0.04
  • Rodzaj opakowania: Blister
  • Zastosowanie: Gitara klasyczna, Uniwersalny

Informacje dodatkowe

Waga 0,1 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kapodaster do gitary klasycznej JEREMI DC-004/BDJ-001 – Czarny”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *